Kattebelletje aan Tarik Z.

Beste Tarik,

Ik hoop dat je door alle verhoren heen nog een beetje hebt kunnen slapen vannacht in die kleine Hilversumse cel. Je hebt het hele land gisteravond behoorlijk laten schrikken. Man, je staat prominent met je porem op elke voor- en openingspagina van de kranten en nieuwssites. Was je gisteren nog op als onbekende student in Pijnacker, nu ben je een BNer. En misschien was het je om deze bekendheid ook wel een beetje te doen. Was je het zat om net als de meesten van ons grijs en onbekend door het leven te gaan? Terwijl je, en dat geloof ik ook wel, echt wel wat te zeggen hebt.

Je timing is wel wat ongelukkig, Tarik, zo net na Charlie Hebdo. Ik ben blij dat je gewoon een Hollandse jongen bent, al zullen er mensen zijn die je allochtone wortels gaan benadrukken en je acties proberen neer te zetten als terroristisch. De Islamofobe medemens weet je. Maar uit alles blijkt dat je dat geen terrorist bent, eerder ”een schatje”, althans zo kwam je op een twitterende dame over. Nou een schatje lijk je me niet, maar gezien je beleefde, rustige gedrag gisteren kan ik je moeilijk onsympathiek vinden. En ja ik heb echt ook wel een beetje moeten lachen om de klungelige NOS-lui die ineens zelf het nieuws waren, al die keurige witte mensen die zich een hoedje zijn geschrokken. Dozen en mutsen vond ik ze.

Je zei te opereren namens een ‘hackerscollectief’, maar jee, hackers ”hacken” toch hun weg naar bekendheid toe, en kiezen meestal niet voor een persoonlijke bekendheid, behalve binnen het collectief. Ik bedoel ‘Anonymous’ noemt zich en ”is” toch niet voor niets ‘anonymous’.

Ik hou het kort Tarik, want je hebt vast andere dingen aan je hoofd nu. Ik hoop dat de rechters mild voor je zijn, ik hoop dat je een goede behandeling en medicijnen krijgt in plaats van een lange straf. Ik hoop dat je daarna snel je leven op kan pakken en een studie kiest die wel bij je past. Wat je ons gisteren vertellen wilde, weet ik niet, de brave burgermensen van de NOS heb je er in ieder geval aan herinnerd dat de wereld zich niet alleen achter een camera of scherm bevindt, maar overal om hen heen, al zullen de meesten dat vandaag alweer vergeten zijn.

Kom maar snel weer terug in deze wereld, zonder speelgoedgeweer en met een goede psychische gezondheid en vooral: buiten de grote ogen van de camera’s. Want je spiegelen in de grote ogen van de media geeft je hooguit  15 minutes of fame, maar niet het grote geluk en de erkenning waar je misschien zo naarstig naar op zoek was gisteravond.

Ik wens je veel sterkte toe Tarik, de komende tijd

S.

2 Comments

 1. TARIK ZAHZAH Demands Airtime On Dutch NOS
  Anonymous Netherlands – Message To NOS News

  Dear NOS, RTL and SBS news,

  Over the years Anonymous have seen you broadcasting the news in the Netherlands. Over the years Anonymous have seen you spreading lots of state propaganda. Many years already you have been telling lies and half-truths to the public without giving any solid background information. Anonymous is very unsatisfied by the way you have deceived the Dutch public. You are filling the heads of the people in the Netherlands with disinformation. You are giving the people in the Netherlands a total false view at the world by using your one sided copy paste ANP and Reuters journalism. Let’s be honest NOS, RTL and SBS, you have deceived and trapped many people into a false reality. In this plastic reality people are driven by fear and not by love.

  Why is it so hard for you to ask critical questions about a lot of subjects? Why did Anonymous never hear you ask critical questions about imaginary terrorism and counter-terrorism, with its privacy killing measurements, corruption, 9 11,paedophiles like Joris Demmink, poverty, unhealthy chemical additives in our food, the chem trails in our air, genetically modified organisms, the so called third world countries, the codex alimentarius, the manipulation of oil prices and the manipulation off the stock-markets, false flag attacks, wars about oil, poppy-fields and building permanent bases in the middle-east. How is it possible you always put your fist very deep into the rectum off America and the NATO? Why don’t you tell people the truth about our fraudulent monetary system where money is printed out of thin air and borrowed at private banks by our own government against interest? Why don’t you tell people the truth about the fact we all are becoming financial slaves, financial slaves for the banking cartels and the corporations.

  Consider this message as a serious last warning. Stop spreading lies, stop spreading half-truths, start giving people correct information, full background information so they can form a solid opinion. Stop spreading copy paste journalism. Start using independent journalism again. Stop this state propaganda.

  More and more people worldwide are waking up, more and more people are revolting against their fascist governments because they see the lies and propaganda. It is only a matter of time the people will rise up in the Netherlands. Anonymous can guarantee you the people do not accept your lies and propaganda any more. Alternative media channels at the internet are rapidly growing in popularity, there is an explosion of information going around the internet.

  The path of the righteous man is beset on all sides by the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother’s keeper. Anonymous will strike down upon thee with great vengeance and furious anger, those who would attempt to poison and destroy our brothers. And you will know my name is Anonymous, when we lay our vengeance upon thee. You are warned. Have a nice day!

  We are anonymous
  We are legion
  We hate manipulating media fags
  We do not forgive
  We do not forget
  Expect us!

  1. Dit reactieve gezeik, Anonymous, jezus christus, de eerste de beste mongool met een Vendettamasker kan dit zelf copypasten en dit soort onzin als replyen op mijn post. De comment is totaal niet op de context toegesneden. Het is uit puur respect voor de daden uit het verleden van Annonymous waarom ik deze te lange, dommige reactie goedkeur, maar kom op, je kan beter als collectief dan nu de Nederlandse media de deze stupide blabla-bedreigingen mede te delen. State propaganda…get real… Please direct your attention to Turkey for example there are real bad things happening there, en als je gewoon een domme lul bent die zich als Anonymous voordoet, analyseer de situatie eens eerst, en verwerk dat dan in je reply…ik ga in ieder geval uitzoeken wie dit in naam van Anonymous post… expect me

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *